"Serdecznie witamy miłych gości. Życzymy przyjemnego i wesołego pobytu w Domku na Skale"

11-17.02.2013r.
Długo takiego miejsca szukaliśmy – cisza, spokój, dookoła lasy, góry…To jak spełnienie naszych sennych marzeń. Tutaj odpoczęliśmy od codziennych problemów, bieganiny i zamieszania…Na pewno tu wrócimy…bo to nasz kawałek miejsca na tej ogromniej ziemi.

03.02.2013r.
Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, super wypoczynek i możliwość oderwania się od kłopotów dnia codziennego. Piękna okolica, moc atrakcji sprawiła, że zawsze z chęcią będziemy tu wracać. Bajkowy domek w bajkowej okolicy.

09.01.2013r.
Piękna okolica, przytulny domek, przesympatyczni gospodarze To tutaj spędziliśmy Nasze pierwsze chwile po ślubie , do końca życia pozostaną one w naszej pamięci.

12-14.10.2012r.
Serdecznie dziękujemy gospodarzom za przepięknie spędzone chwile w Domku na Skale. Na pewno tu wrócimy!!!

11-13.02.2011r.
Dziękujemy za możliwość przeżycia cudownych i niezapomnianych chwil w najbardziej uroczym domku na Świecie

12.12.2010r.
”Nie łatwa jest droga z Ziemi do gwiazd…” Z podziękowaniem za możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości.

17-23.10.2010r.
Tydzień cudownych chwil, poczucia tego, że wszystko jest na swoim miejscu i tam gdzie powinno być – a nie tak jak na co dzień. Kochamy to miejsce, bo daje nam coś co w życiu jest najważniejsze!!!

11-17.10.010r.
Cudowne miejsce, przepiękne widoki, a jeszcze wspanialsi ludzie. Serdeczne podziękowania z przemiłe przyjęcie, nieprzemijający uśmiech i przyjacielską atmosferę.

1.08.2010r.
Dziękujemy gospodarzom za niezapomniane chwile w tym cudownym miejscu. Na pewno tu wrócimy!!!

14-16.05.2010r.
”Nic nie mija jeśli pozostają wspomnienia…” Dla nas to miejsce na zawsze pozostanie niezapomniane i wyjątkowe.

25-28.03.2010r.
Gdybyśmy mogli tak żyć na co dzień jak tutaj bylibyśmy najszczęśliwszą parą na świecie i pod słońcem i pod księżycem i pod gwiazdami!

19.03.010r.
Pięć dni tu byliśmy i świetnie się bawiliśmy! W śnieg się tarzaliśmy i dupeczki w saunie grzaliśmy! Grzane wino nam smakowało aż się spać nie chciało już niedługo tu wrócimy i wspomnienia odnowimy!

15-17.01.2010r
Magiczne miejsce i magiczne chwile Dziękujemy! Mogliśmy tutaj spędzić jedno ze swoich marzeń!

2-5.10.2009r
Ja tu wcale się nie chwalę ale w tym domku na Skale zostawiłam dusze całą i ciągle mi jeszcze mało!!! Gospodarze tak mili, tak cudownie nas gościli, że aż serce z bólu pęka trzeba wracać – jaka męka!!!

1-23.08.2009r
Piękny domek, cudowna okolica, zupełnie jak w bajce! Jesteśmy pod wrażeniem WOW!!

5-11.07.2009r
Szkoda, że tu czas tak szybko gna piękna okolica, domek na 102!!!

28.06-04.07.2009r
I myśmy u byli okolice zwiedzili i w Żywcu w muzeum piwko wypili. Górskie szczyty zdobywali, grzybów w lesie nazbierali. Było na mu bardzo miło ale niestety już się skończyło...

16-20.06.2009r
Jak obiecaliśmy – tak wróciliśmy…i wrócimy tu jeszcze nie raz. Dziękujemy za gościne!

10-14.06.2009r
Dziękujemy za niezapomniane chwile spędzone w Domku na Skale…Chociaż pogoda nie do koca dopisała cała familia – co dzień – świetny humor miała. Tu i ówdzie byliśmy, okolice zjeździliśmy. Wadowice, Inwałd (Park Miniatur), Zator (Dinozatorland), Górę Żar (Park linowy) oraz Kocierz (Karczma) zwiedziliśmy. Na wieczornego grilla wracaliśmy i czas miło spędzaliśmy. Piękna okolica i urokliwy klimat tego czarownego miejsc oraz życzliwość i gościnność gospodarzy, zostaną w naszej pamięci na zawsze…

19-24.05.2009r
Dziękujemy, że właśnie w domku na Skale mogliśmy przeżyć naszą podróż poślubną …To miejsce jest bajeczne i magiczne…piękne widoki i wspaniały klimat, cisza, mili gospodarze…To Wistko sprawia, że nie chce się stąd wyjeżdżać…ale na pewno tu wrócimy.

7.04.09 - 21. 04.09
Gdyśmy tu przybyli to wspaniały "Domek na skale" zobaczyli, miłe chwile tu spędzili i wybornie się bawili. Żywiec, Kraków i Górę Żar odwiedzili, z gospodarzami sięzaprzyjaźnili i nalewkę z nimi pili. Wieczorami ognisko palili i kiebłaski smażyli., a rano i w południe Kubuś pomagał budować zimowy ogród z gospodarzem, choć 3 lata ma to budowlaniec z niego w sam raz. Choć prawie z nad morza tu przybyliśmy to z pwenością tu nieraz wrócimy.
Dziękujemy za wspaniałe i niezapomniane chwile spędzone w "Domku na Skale"!

6.02.09
Z trudym my tu dotarli i gały z wrażenia łotwarli. Gryfny domek, w łoknach buałe garoliny wnet my już wiedzieli, że go polubimy. Z wieczora łogień w kominku składali, wiele spacerowali, przy halbce łopowiadali i gromko my się radowali. Na nartach z wierchu zjeżdżali i łop się nie połomali!!! Urlop gipko nom przeleciał, aż każdego strach łobleciał. Jutro wyjeżdżomy, toć za rok wracamy! Gospodarzom fest dziękujemy, bo my w domku mieli wszystko co chcymy.

30.01.09
Było bombowo - powrót bankowo!

19.01.09
Dziękujemy za cudowne chwile spędzone w Domku na skale", urocze okolice i niesamowity klimat sprawiły, że napewno tu wrócimy.

07.12.2008 r.
Chcieliśmy podziękować gospodarzom domu za gościnę. Byliśmy tu po raz trzeci i było Wspaniale! Pogoda, co prawda nie taka, jakiej byśmy chcieli, ale i tak się nie nudziliśmy. Polecamy obiad w Kocierzu oraz zjazd torem saneczkowym na górze Żar. Z pozdrowieniami dla przyszłych gości i wspaniałych gospodarzy.

21.06.2008 r.
Cisza, spokój, ptaków śpiew Zapach lasu i szum drzew… Więcej nam nie trzeba nic Oprócz tego, by tu być ! Serdeczne podziękowania za umożliwienie przemiłego wypoczynku!

06.03.2008 r.
Dziękujemy za miłą gościnę, niczego nam tu nie brakowało. Obiecaliśmy naszej małej Tesi, Że wrócimy tu jeszcze, bo nie zwiedziła pięknej okolicy.

27.01.2008 r.
Tak wspaniałych i cudownych chwil, w tak magicznie niepowtarzalnym miejscu nigdy dotąd Nie spędziliśmy. Ten pełen uroku i błogiego spokoju domek jest idealnym przystankiem dla Wszystkich zabieganych życiem codziennym. Serdecznie dziękujemy za gościnę, wspaniale Warunki i tak nieopisaną magię tego miejsca.

19.10.2007
Dziękujemy za miło spędzony czas, fajny domek, super atmosferę i miłych gospodarzy.
p.s. wracamy zimą.

22/23.09.2007
Kiedy dwoje ludzi łączy prawdziwa miłość, każdy kawałek nieba wydaje się piękny, alt TU w domku na skale ta miłość pozwala łączyć w sobie wszystko; radość i smutek, śmiech i gniew, namiętność i rozczarowanie…Ten cudny domek pozwala odnaleĽć siebie…i wspólna miłość!!! Było cudnie…lepszego miejsca nie znajdziemy, chyba że….będzie to…niebo!!! Dziękujemy

10-20.09.2007
Magiczny czas jaki spędziliśmy w tym cudownym miejscu na zawsze pozostanie w Naszej pamięci. Te dziesięć dni, które tu spędziliśmy w magicznej atmosferze były naszą podróżą poślubną. Czyż można sobie wymarzyć lepsze miejsce na tę okoliczność?
Przepiękne widoki wkoło zapierały dech w piersiach. Cisza i spokój, które otaczają to miejsce pozwalają na zapomnienie i wspaniałą zabawę. Dziękujemy przemiłym gospodarzom za ten wspaniały pobyt i za to miejsce , które stworzyli w bajecznej atmosferze przytulny i komfortowy „domek na skale”.

02.08.2007
„Ku pamięci”
12 dni tu spędziliśmy w wyborowym towarzystwie. Gorzałkę popijali, śmiali i bawili się z Nuką. Z Marynią i Zdzichem grilla robili, sarenki widzieli.
Byliśmy na spływie Dunajcem, w Krakowie, Wieliczce, Muzeum Browaru w Żywcu, w Kalwarii Zebrzydowskiej, na Górze Żar i w wielu innych miejscach.
Bardzo nam trudno się pożegnać z tym cudownym miejscem ale zawsze jest nadzieja, ze tu wrócimy. Serdecznie dziękujemy za te wspaniałe chwile.

01.06.2007
Wspaniały pobyt w „domku na skale”. Do domu nie chciało wracać się wcale. Gospodarze wspaniali. Dziękujemy za mile spędzony czas i gościnność. Wrócimy tu nie raz!!! Jesteście cudowni!!!

28.05.2007
Serdecznie dziękujemy za możliwość spędzenia cudownego weekendu w „domku na skale”.
Przepiękna okolica oraz domek i jego wyposażenie: wszystko na najwyższym poziomie!
Jeszcze raz pięknie dziękujemy , gorąco pozdrawiamy gospodarzy!

14.05.2007 r.
My tu byli, dwie skrzynki wypili. „Domek na skale” – super domek, pełny relaks Odpoczynek, grillowanie, spokój i cisza, bardzo fajny gospodarz- nic dodać, nic ująć. Jesteśmy w pełni zadowoleni i na pewno tutaj wrócimy.

01.05.2007 r.
Wspanialy pobyt w „Domku na skale”. Do domu nie chciało się wracać wcale. Gospodarze Wspaniali, dziękujemy za mile spędzony czas i gościnność. Wrócimy tu nie raz.

18.03.2007 r.
Dziękujemy za fantastyczne chwile spędzone w „Domku na skale”. Te cudowne chwile na Pewno pozostaną w naszej pamięci. Wrócimy tu niedługo.

11.03.2007 r.
Dziękujemy za możliwość wspaniałego weekendu w malowniczej scenerii, z dala od miejskiej rzeczywistości. „Domek na skale” jest miejscem, do którego z pewnością wrócimy. Gospodarzom życzymy wszystkiego dobrego.

27.01-05.02.2006
Serdeczne podziękowania Gospodarzom :domku na skale” za życzliwość, pogodę ducha oraz profesjonalne podejście do tego co robią. Jesteśmy pod dużym wrażeniem ludzi, miejsca oraz walorów użytkowych domku. Nasza uwag a: TAK TRZYMAĆ!!!

20-22.10.2006
Mili gospodarze!
Wspaniale spędzone chwile w przepięknym miejscu, jeszcze piękniejszym „Domku na skale” , którego ciepło i klimat potrafi oczarować, a jednocześnie stworzyć komfortowe warunki do wypoczynku tutejszej ciszy zobowiązują nas do podziękowania i :”wproszenia się” na przyszłość.

08-14.10.2006
Kiedyś znaleĽliśmy siebie…
Teraz znaleĽliśmy ‘domek na skale”…
Czegóż chcieć więcej…? Dziękujemy za cudowny pobyt


04-06.10.2006
Serdeczne podziękowania dla gospodarzy, za piękna okolice, samotna chatkę w lesie bez sąsiadów, za długie ciche noce bez alarmów samochodowych za oknem, za możliwość uwierzenia, że na świecie istnieje tylko „domek na skale” a my w nim. Dzięki za możliwość spędzenia paru niezapomnianych chwil w miejscu, którego jedyna wadą jest szybko upływający czas.

22-24.09.2006
Nigdy nie zapomnimy tego, co tu przeżyliśmy . to, co pan tu stworzyło jakby rzeczywistość wyjęta z najpiękniejszej bajki. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że mogliśmy przeżyć te magiczne chwile.

26.06.2006r.
Jest takie miejsce, gdzie las za oknem szumi, jastrząb gniazda pilnuje, a sarny przenikają między drzewami, gdzie ptaki i słońce razem wstają z radością witają kolejny dzień. My w tym miejscu byliśmy i jeszcze wrócimy. Wszelkiej pomyślności dla przemiłych gospodarzy i uroczego pieska Nuki.

10.07.06r.
Spędziliśmy miłe chwile, lecz u lotne ja motyle pożegnania nadszedł czas gdyż do domu wracać czas. Dużo szczęścia dla miłych gospodarzy.

20.07.06r.
Domku na skale opuszczać nie chce się wcale, zapach lasu, ptaków śpiew, sprawiły że zostać na dłużej się chce, lecz nasza przygoda już się skończyła odjazdu nadeszła chwila, mile będziemy wspominać ten czas, gdy domek nas skale gościł nas.
Bardzo nam się u Państwa podobało. Z przyjemnością będziemy polecać to miejsce naszym znajomym. Pozdrawiamy serdecznie.

29.07.06r.
W "Domku na skale" wiele się działo. Dzień za dniem słonko coraz mocniej grzało. Myśmy się wcale tutaj nie nudzili. Na słońcu się grzali, po górach chodzili. Gdyby tego było mało dużo piwka się polało. Zamówiliśmy już domek na wrzesień, zobaczymy ile grzybów las wtedy przyniesie.

24.12.2003-27.12.2003r.
" Mysmy tu w święta Bożego Narodzenie byli ze Zdzichem i Marysią sie zaprzyjaĽnili.
W kominku drzewem palili, sarenki i jelonki karmili, czego następnym gościom serdecznie życzyli.
Do konca życia będziemy wspominać miłych gospodarzy - niech mają dużo gości i niechaj im się dobrze darzy."

nowy rok 2003/2004
" Domek na Skale nie zawiódł nas wcale, wspaniale tu były Noworoczne Bale.
Miejmy nadzieję, że chatka nie pójdzie z dymem, a my kończymy tym przepięknym rymem.
p.s. Do tego Domku na Skale nie mamy uwag wcale....!!!

02-06.01.2004r.
" Myśmy też tu byli, do sauny skoczyli, z Nuką się bawili i dużo zwiedzili, świetnie się bawili.
Gospodarze byli bardzo mili. I spotkamy się znów z nimi, to będziemy tu powracać.

2004r.
" Tak wspaniale wspominaliśmy Święta Bożego Narodzenia spędzone tutaj, że nie wyobrażaliśmy sobie Świąt Wielkanocnych gdzieś indziej.Przyjechaliśmy tutaj z dziećmi i wnukami.Dziękujemy za przepięknie spędzone Swięta Wielkanocne".

10-13.06.004r.
" Prawda! Tak jak pisaliśmy wcześniej - bo teskniliśmy za tym przepięknym miejscem i kochanymi gospodarzami Marysieńką i Zdzisiem. Życzymy wszystkim aby mieli możliwość tutaj przyjechać! Przekonają sie jak cudownie można tutaj odpocząć".

10.10.2004r.
" Jesteśmy pod wielkim urokiem Ludzi i miejsca"

10-17.09.2005r.
" Jak żeśmy tutaj przyjechali piękny Domek na Skałce dostali.
W tym pokoiczku przez gospodarzy jak w bajce przygotowany. A w tym pokoiku miło i zdrowo było naprawdę morowo. A gdy słoneczko nam zaświeciło, było fajnie i miło. Dziękujemy pomyslowym gospodarzom, za ich super idee, bo niczego nam tu nie brakowało. Spędziliśmy tu wspaniały urlop."